KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 16045251
nr 1604 5251
Gouache
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinnoporträtt. Bildmått: 48x30, yttermått inklusive ram: 51x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:16:39
8/3 17:34:06
11/3 18:12:29
Gouache